+48 519 352 434 w.zynda@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

CSR

Šiais laikais jokia kompanija, ypač tokia šeimyninė įmonė, kaip mūsų, negali funkcionuoti nežinodama apie Įmonių socialinę atsakomybę (CSR). Trumpai CSR galima apibendrinti kaip tai, kad įmonė privalo priimti savo sprendimus, atsižvelgdama į socialinius ir aplinkosaugos aspektus.

Įprastai šeimyninės kompanijos stipriai yra susijusios su vieta, kurioje viskas prasidėjo. Daug labiau negu nešeimyniniai verslai jos rūpinasi vietine bendruomene, aplinka ar santykiais su darbuotojais. Mūsų kompanijoje mes imamės skirtingų veiksmų, kurių tikslas yra įgyvendinti ir propaguoti šią idėją.

Mūsų kompanijos būstinė yra prie pat Gamtos rezervato „Jedlina“. Šiame rezervate auga daugiau kaip 150-metės eglės ir daug kitų išskirtinių medžių. Turint kaimynystėje tokią trapią ir vertingą aplinką, mes privalome daug griežčiau rūpintis savo gamybos procesų ekologiškumu.

Mes nuolat remiame mūsų vietinės bendruomenės iniciatyvas – festivalius, koncertus ar sporto varžybas. Stengiamės remti mūsų savivaldybės teritorijoje veikiančias švietimo įstaigas ir iniciatyvas, kurių tikslas yra gerinti mūsų bendruomenės narių gyvenimo kokybę. Neįsivaizduojame situacijos, kad mes nebūtume šios bendruomenės dalimi, ypač tuomet, kai daugelis mūsų darbuotojų gyvena netoli ir signalizuoja mums skirtingas problemas ar iniciatyvas, kurias verta palaikyti.

Šiuo metu mūsų kompanijoje dirba daugiau kaip 70 darbuotojų ir beveik nėra jokios rotacijos. Daugelis iš jų dirba nuo pat gamybos veiklos pradžios t. y. nuo 2001 metų. Kai kurie iš jų eina vadovų pareigas ir jų nuomonė yra mums itin svarbi. Visi darbuotojai dirba pagal darbo sutartis ir gauna pastovų (nesikeičiantį) atlyginimą.

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

+48 519 352 434

w.zynda@majsterpol.pl

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

  Adresas:

  Tel. numeris :

  El. paštas:

   

   

   

  POLAND, MIENIA 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 434

  w.zynda@majsterpol.pl

   

  SUSISIEKITE SU MUMIS

   KONTAKTAI
   Pardavimų skyrius
   Tel. +48 519 352 434
   w.zynda@majsterpol.pl

   MAJSTER-POL
   Mienia 291, 05-319 Cegłów, Lenkija

   SEKITE MUS