+48 519 352 434 w.zynda@majsterpol.pl

Istorija

1998 METAI. Mazovijos Minske (lenk. Mińsk Mazowiecki) yra įsteigta civilinė bendrovė P.P.H.U. „Majster-Pol“, kuri užsiima tuo metu populiariausia pastatų termomodernizacija ir atlieka kitus statybos darbus.

2000 METAI. Sławomiro Kosińskio dalininkas nutaria atsisakyti savo dalies įmonėje ir jo vietą užima pirmo savininko žmona Renata.

2001 METAI. Šiuos metus galima laikyti įmonės veiklos, kokią matome dabar, pradžia. Tai veiklos profilio pakeitimo metai – buvo atsisakyta paslaugų teikimo ir pradėta gamybinė veikla (iš pat pradžių tai buvo vieno iš didžiausių statybinės chemijos gamintojų Lenkijoje užsakymų realizavimas). Tais pačiais metais įmonė pasirašė sklypo su nedideliais pastatais vietovėje Mienie, sav. Ceglovas, nuomos sutartį, šioje vietoje mūsų būstinė yra iki šiol.

2003 METAI. Persilaužimas įmonės veikloje. Šių metų viduryje savininkai nutarė pradėti gaminti prekes su savo prekybos ženklu. Taip buvo sukurta „Majster-Pol“ šiltinimo sistema, kurios sudėtyje yra pilnas produktų reikalingų atliekant pastato termomodernizaciją komplektas. Šiais metais taip pat buvo priimtas sprendimas nusipirkti nuomojamą nekilnojamąjį turtą. Tai nebūtų įmanoma, jei bankas „Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim“ nepasitikėtų mūsų kompanija ir nesurizikuotų, suteikdamas mums kreditą, kurio kiti bankai nenorėjo suteikti. Iki šiol esame dėkingi tuo metų bankui vadovavusiai poniai prezidentei už pasitikėjimą ir šansą, kurį jos dėka gavome.

2004 METAI. Kompanija pakeitė juridinį statusą. Civilinės bendrovės vietą užima Bendros partnerystės bendrovė, kurios dalininkais tapo Renata ir Sławomir Kosińskiai. Taip yra iki šiol. Naujas kompanijos statusas sustiprino klientų pasitikėjimą, jie žino, kad savininkai atsako už įmonę visu savo turtu ir nevengia finansinės atsakomybės, susijusios su šio tipo bendrovės vadovavimu.

2008 METAI. Šiais metais beveik du kartus išaugo pardavimai. Tai pradėjo augimo tendenciją ir leido pradėti investuoti į naujus sprendimus, įrangą ir infrastruktūrą. Be to, šiais metais pakeitėme įmonės įvaizdį ir pirmą kartą gavome išskyrimą „Orły Polskiego Budownictwa“ (liet. Lenkijos statybos ereliai) kategorijoje „Statybinių medžiagų gamintojai“.

2009 METAI. Įdiegėme integruotą kokybės vadybos sistemą srityje „Statybinės chemijos gaminių, šiltinimo sistemų, klijų, tinkų, gruntų ir dažų projektavimas, vystymo darbai, gamyba, prekyba ir aptarnavimas po pardavimo“, ką patvirtina sertifikatas ISO 9001:2008, kurį išdavė „IQ Net“.

2010 METAI. Naujos gamybos halės, ofisų pastato ir sandėlių gamybos pradžia. Visi darbai buvo baigti 2012 metais.

2011 METAI. Gavome Europos techninį liudijimą išoriniai kompozitų šiltinimo izoliacijos sistemai (ETICS) iš putų polistirolo su tinku, skirtai naudoti kaip išorinė pastatų sienų izoliacija. Šis liudijimas patvirtina aukštą mūsų gaminamų produktų kokybę ir priverčia mus prisiimti įsipareigojimus, susijusius su produktų kokybės kontrole.           
Šiais metais taip pat įsigijome šiuolaikišką vokišką „HAVER“ birių medžiagų pakavimo aparatą, kuris leido mums žymiai pagerinti pakavimo kokybę ir padidinti gamybos galimybes.

2014 METAI. Tai naujų investicijų metai. Mūsų įrangos parkas padidėjo – įsigijome specialią dažų ir tinkų gamybos liniją iš vokiškos kompanijos „YSTRAL“.

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

+48 519 352 434

w.zynda@majsterpol.pl

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

  [recaptcha]

  PARDAVIMŲ SKYRIUS:

  MOB:

  EMAIL:

   

   

   

  POLAND, MIENIA 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 434

  w.zynda@majsterpol.pl

   

  SUSISIEKITE SU MUMIS

   [recaptcha]
   kontaktai

   Pardavimų Skyrius
   Mob. tel. +48 519 352 434
   w.zynda@majsterpol.pl

   MP MAJSTER-POL
   POLAND
   Mienia, ul. Jedlina 29,
   05-319 Cegłów

   stebėkite mus