+48 519 352 434 w.zynda@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Istorija

1998 metais Mazovijos Minske (lenk. Mińsk Mazowiecki) buvo įsteigta civilinė bendrovė P.P.H.U. Majster-Pol, kuri tuo metu vykdė vis labiau populiarėjančią pastatų termomodernizaciją ir kitus smulkesnius statybinius darbus.

2000 metais tuometinis Slavomiro Kosinskio (lenk. Sławomir Kosiński) partneris nusprendžia palikti bendrovę, jo vietą užima žmona Renata.

2001 metus galima laikyti įmonės veiklos pradžia. Šiais metais įvyko įmonės perorganizavimas (iš pradžių buvo atliekami didžiausios Lenkijoje chemijos pramonės įmonės užsakymai), taip pat buvo vykdoma sklypų nuoma ,su nedideliu nekilnojamu turtu, vietovėje ‘Mienia’ Cegłów raj., kur iki šiol yra mūsų įmonės būstinė.

2003 METAI. Proveržis įmonės istorijoje. Šiems metams įpusėjus savininkai nusprendžia gaminti savo prekės ženklu pažymėtas prekes ir taip buvo sukurta apšiltinimo sistema Majster-Pol, kurios sudėtyje yra pilnas produktų rinkinys skirtas pastato termoizoliacijai. Tais metais tai pat nuspręsta išpirkti nuomojamą nekilnojamajį turtą. Banko BPS dėka, esančio Mazovijos Minske (lenk. Minsk Mazowiecki), kuris pasitikėjo mūsų įmone ir surizikavo suteikti paskolą. Iki šios dienos esame dėkingi tuo metu buvusiai BS direktorei už suteiktą galimybę plėsti verslą.

2004 METAI. Įmonė keičia juridinį statusą. Nekomercinės partnerystės vietą užima Tikroji ūkinė bendrija (TŪB), kurioje savininkais tampa Renata ir Slavomiras Kosinskiai. Toks įmonės statusas liko iki šios dienos. Naujos bendrovės statusas užtikrina klientų pasitikėjimą, nes jie žino, kad savininkai už įmonės veiklą atsako savo turtu ir nebėga nuo finansinių įsipareigojimų susįjusių su bendrovės veikla.

2008 METAI. Beveik dvigubai išaugę prekių pardavimai leido investuoti į naujas technologijas, naują įrangą ir infrastuktūrą. Taip pat tais metais pakeitėme prekės ženklo vizualizaciją ir gavome ,,Lenkijos Statybos Ereliai” (lenk. Orły Polskiego Budownictwa) apdovanojimą statybinių medžiagų gamybos kategorijoje.

2009 METAI. Įgyvendinome integruotą valdymo sistemą, kurios kokybę patvirtina ISO 9001:2008 sertifikatas tokiose srityse kaip: projektavimas, plėtros darbai, gamyba, prekyba ir statybinių cheminių medžiagų, apšiltinimo sistemų, klijų, tinko, grunto ir dažų popardaviminis aptarnavimas. Certifikatą Išdavė IQ Net.

2010 METAI. Gamybos salės ir ofiso pastato didinimas ir sandėlių statyba. (Visi darbai buvo baigti 2012 metais)

2011 METAI. Išorinei pastatų sienų izoliacjiai, naudojamai šilumos izoliacinei kompozicinei sistemai (ETICS) su polistirolu ir tinku, buvo išduotas Europos techninis liudijimas. Tai patvirtina aukštą mūsų gaminamų produktų kokybę ir atsakingumą prekių kokybės atžvilgiu.
Tais metai taip pat nupirkome šiuolaikišką birių prekių vokišką pakavimo įrangą Haver, kurios dėka žymiai pagerinome pakavimo kokybę ir gamybos galimybes.

2014 METAI. Investicijų metai. Mūsų įrangą papildė specializuotas konvejeris, skirtas dažų ir tinko gamybai, kurią pagamino vokiška įmonė YSTRAL.

2015 METAI. Nusprendėme žengti pirmus žingsnius socialinėje veikloje. Atsižvelgiant į mūsų šeimynišką charakterį nusprendėme kreptis i Poznanės Šeimos Imonių Fondą dėl galimybės pasinaudoti ,,šeimos imonių medžiu”. Medis kartu su Fondu lydi mus iki šiol – mums yra didėlė garbė būti FFR Mecenatais ir iki dabar remti veiklą, skatinančią geriau pažinti šeimos verslo ypatumus ir taip užtikrinti sėkmę. Kita iniciatyva į kurią isitraukėme tai Vroclavo Lenkų Statybininkų Mikologijos Asociacijos veikla.

2016 METAI. Pastatėme sandėlines-gamybines patalpas, kur patalpinome mūsų gamybos instaliacijas Rustika panelinėms dekoracijoms gaminti.

2017 METAI. Tikroji ūkinė bendrija (TŪB) tapo Komanditine ūkine bendrija (KŪB). Tuo metu dar pagerinome rezultatus, kai įtraukėme į veiklą savo vaikus, Eveliną ir Mateušą ir perdavėme jiems akcijas.
Mūsų Majsterpol Deko sistema gavo Šalies Techninį Įvertinimą (fasadai atspindantys lentą – panelės Rustika)

2018 METAI. Pakeitėme mūsų logo į naujoviškesnį ir labiau priimtiną mūsų partnerių akiratyje.

2019 METAI. Dalyvavome mokymo ir konsultavimo programoje, kurios organizatorius yra PARKP. (AMI – Akademia Menadżera Innowacji; liet.k. – Inovacijų Vadybininkų Akademija)

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

+48 519 352 434

w.zynda@majsterpol.pl

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

  Adresas:

  Tel. numeris :

  El. paštas:

   

   

   

  POLAND, MIENIA 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 434

  w.zynda@majsterpol.pl

   

  SUSISIEKITE SU MUMIS

   KONTAKTAI
   Pardavimų skyrius
   Tel. +48 519 352 434
   w.zynda@majsterpol.pl

   MAJSTER-POL
   Mienia 291, 05-319 Cegłów, Lenkija

   SEKITE MUS