+48 519 352 434 w.zynda@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

ĮMONĖS POLITIKA

Mūsų pagrindinis tikslas yra gaminti prekes turinčias kuo aukštesnius eksploatacinius parametrus. Mums svarbu, kad visų grupių atstovai, kurie bendradarbiavo su mumis ar naudojo mūsų gaminius rinktųsi juos vėl ir vėl. Norėdami parodyti mūsų platų pasirinkimų spektrą, savo klientus skirstome į tris grupes ir kiekvienai iš jų išryškiname specifinius elementus.

Tesiogiai bendradarbiaujame su didmeninės prekybos įmonėmis ir statybiniais sandėliais. Besivystant nusprendėme neaptarnauti rangovų ir investuotojų asmeniškai, kadangi norime kad tuo užsiiminėtų imonės, kurios dirba pagal pasirašytas su mumis sutartis ir tam tikras nustatytas taisykles. Dėl padidėjusio platintojų tinklo, prekės pristatymo laikas yra sumažintas iki minimumo.

Rangovai tai grupė kuriai skiriamas didžiausias dėmėsis, kadangi jie turi tesioginį kontaktą su produktais,kuriuos gaminame. Jų ištikimybė mums svarbiausia, todėl stengiamės pristatyti jiems produktą, su kuriuo lengva ir malonu dirbti. Vertiname jų nuomones ir pastabas, stengiames padėti jiems organizuodami mokymus, kurių metu gali gauti patarimus nuo ekspertų ar išreikšti savo nuomonę apie produktus ir siūlyti visokiausias idėjas kaip juos pagerinti.

Privatūs investuotojai tai grupė, kuriai svarbiausia yra estetinės produktų savybės ir kokybės garantija, nes tai jie ilgiausiai naudoja mūsų produktus. Kadangi fasadai šiltinami vieną kartą ilgiems metams, tikimasi ilgaamžiškumo ir apsaugos nuo jų savybių praradimo. Ir pas mus jie randa tai, ko ieško.

Apibendrinant – mūsų svarbiausias tikslas yra aukščiausios kokybės produktų gamyba, kuri atsako pati už save.

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

+48 519 352 434

w.zynda@majsterpol.pl

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

  Adresas:

  Tel. numeris :

  El. paštas:

   

   

   

  POLAND, MIENIA 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 434

  w.zynda@majsterpol.pl

   

  SUSISIEKITE SU MUMIS

   KONTAKTAI
   Pardavimų skyrius
   Tel. +48 519 352 434
   w.zynda@majsterpol.pl

   MAJSTER-POL
   Mienia 291, 05-319 Cegłów, Lenkija

   SEKITE MUS