+48 519 352 434 w.zynda@majsterpol.pl

Kompanijos politika

Mūsų svarbiausias tikslas yra gaminti produktus, pasižyminčius puikiais eksploataciniais parametrais. Mums yra svarbu, kad visų grupių, kurios susitinka su mumis ir mūsų produktais, atstovai vėl ir vėl juos rinktųsi. Savo prekių vartotojus paskirstome į tris grupes ir kiekvienai iš jų pristatome kitus elementus, kurie yra mūsų privalumas.

Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su didmeninės prekybos atstovais ir statybos medžiagų sandėliais. Kompanijai augant, nutarėme tiesiogiai neaptarnauti vykdytojų ir privačių investuotojų, nes norime, kad tuo užsiimtų įmonės, pasirašiusios su mumis prekybos sutartis. Dėl plataus platintojų tinklo užsakymo vykdymo laikas yra sutrumpintas iki būtino minimumo.

Vykdytojai – tai grupė, kurios įvertinimai ir nuomonė yra mums svarbiausi, nes būtent jie turi tiesioginį kontaktą su mūsų gaminamomis medžiagomis. Jų lojalumas yra mums svarbiausias, todėl stengiamės palengvinti jų darbą ir tiekti medžiagas, su kuriomis lengva ir malonu dirbti. Mes labai vertiname jų nuomonę ir pastabas, stengiamės padėti organizuodami mokymus ir dirbtuves, kurių metu jie gali pasikonsultuoti su ekspertais, išsakyti savo nuomonę ar pasiūlyti pokyčius.

Privatūs investuotojai – tai grupė, kuriai svarbiausios yra produktų estetinės savybės bei kokybės garantija, nes būtent jie ilgiausiai naudoja mūsų produktus. Dėl to, kad fasadai yra gaminami ilgiems metams, investuotojai tikisi, kad medžiagos bus gerai apsaugotos nuo savybių praradimo. Mes suteikiame jiems tokią garantiją.

Apibendrinant – mūsų pagrindinis tikslas yra gaminti produktus, kurie pasižymi aukščiausia kokybe ir patys viską pasako apie save.

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

+48 519 352 434

w.zynda@majsterpol.pl

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

  [recaptcha]

  PARDAVIMŲ SKYRIUS:

  MOB:

  EMAIL:

   

   

   

  POLAND, MIENIA 291, 05-319 Cegłów

  +48 519 352 434

  w.zynda@majsterpol.pl

   

  SUSISIEKITE SU MUMIS

   [recaptcha]
   kontaktai

   Pardavimų Skyrius
   Mob. tel. +48 519 352 434
   w.zynda@majsterpol.pl

   MP MAJSTER-POL
   POLAND
   Mienia, ul. Jedlina 29,
   05-319 Cegłów

   stebėkite mus